runDL HATASI nedir

pc yi açtığımda karşıma çıkan hata runDL HATASI..Ne yapabilirim

irfan irfan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    irfan indirdiğin bir porğramla birlikle gelen bir virüs olma ihtimali yüksek çözümü bilgisayarını önce Junkware Removal Tool 6.3.3 İndir  ve temizle  sonra bu da önemliAdwCleaner 4.0.0.0 İndir bunula tarat eminim  bişey kalımıycak bunlarda olmassa bu arıza öncesi  bir tarihe sistemi geri yükle kesin çzüm

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

    • eyvallah emir irfan 9 yıl önce