RunDLL Belirtilen Modül Bulunamadı - SysMenu.dll yüklemede hata

Arkadaşlar ben pc açtıktan yaklaşık 10-15 dk sonra ''RunDLL Belirtilen Modül Bulunamadı'' diye bir hata alıyorum ve oyun oynarken bu hatayı alınca oyundan atıyor ve oyuna bir daha giremiyorum oyuna girebilmem için oyunu kapatıp tekrar açmam gerekiyor

İşletim Sistemim: Windows 7 Professional

Düzenleme: Hata mesajı şu şekilde

c:\Progra~1\common~1\System\SysMenu.dll yüklemede hata
Belirtilen modül bulunamadı

baran2172 baran2172 (1)
8 yıl önce sordu

  • hata mesajında bir dll adı geçer onu yazar mısınız tam olarak? murat 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sysmenu.dll yüklemede hata. Belirtilen modül bulunamadı. Bu hata bilgisayarınıza malware bulaşmış demektir.

Çözüm: SysMenu.dll hatası

SysMenu.dll nedir?

SysMenu.dll Goobzo şirketi tarafından geliştirilmiş bir yazılıma ait bir dosyadır. Bu yazılım PUPs yani Potansiyel olarak istenmeyen bir yazılımdır. Genel amacı reklam görüntülemektir. SysMenu.dll dosyasy bazı anti-malware yazılımlar tarafından MalSign.Skodna.A8D, TROJ_GEN.F47V1127 gibi adlar ile tespit edilirler.

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce cevaplandı

  • dediğiniz gibi SysMenu.dll hatası metnini okudum ve yazılanların aynısını yaptım fakat yine aynı hatayı alıyorum lütfen yardım edin baran2172 8 yıl önce