RunDLL hatasını nasıl çözerim

C:\Users\AYŞEGÜL\AppData\Local\Cabs\Bin\Cabs.dll başlatmada sorun

belirtilen modül bulunamadı

bilgisayarı açtığımda bu hata çıkıyor nasıl düzeltebilirim

aysegul26 aysegul26 (10)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    indirdiğiniz bir programın düzgün çalışmamasından kaynaklanmış olabilir  çözümü görev zamanlayıcı+kitaplık tıklayın ve aşağıda resimde işaretle gösterdim önce görevi sonlandırın sonra sil

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • bende öyle bir görev çıkmadı aysegul26 8 yıl önce
    • bu hata olmadan evvelki bir tarihe sistem geri yükleme yapabilirsiniz veya indirdiğiniz progarmdan kaynaklanabilir o programı kaldırabilirsiniz candan 8 yıl önce
    • cabs diye bir görev o sorun yapıyor olabilir mi sizce aysegul26 8 yıl önce
    • veya system32 içersinde dll dosyaları içinde bulabilirsiniz burdan silebilirsiniz candan 8 yıl önce
    • orada buldum ama silmeme izin vermiyor aysegul26 8 yıl önce
    • veya görev yöneticisi+ hizmetlere gidin orda bulursunuz önce sonlandır sonra sil tıklatıncandan 0 saniye önce candan 8 yıl önce