RunDLL sorunu nasıl giderebilirim.

pc açılınca hemen 3 tane sekme art arta >c/users/userr/Appdata/local/conduit/background contenier yazıyor bundan nasıl kurtulabilirim ?Şimdiden teşşekkürler acale

veyzel veyzel (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba. Komut satrndamı geliyor ya klasör olarakmı?

    Şöyle yapın.

    1. Başlatı tıklayın.  Çalıştır ya da Programları veya dosyaları ara bölümüne msconfig yazın enter tuşuna basın.
    2. Sistem Yapılandırması Genel sekmesinde Başlangıç Ögelerini Yükle çek işaretini kaldırın.
      Sonra Tümünü Devre Dışı Bırak tıklayın.

    3. Hizmetler sekmesini tıklayın. Tümünü devre dışı bırak tıklayın. 2 numaralı olan buttona. 1 farklı iş için.

    4. Uygula butonuna basın Sonra Tamam tıklayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın

    zairov zairov (11)
    10 yıl önce cevaplandı

      Conduit potansiyel istenmeyen yazılımdır.

      Bundan kurtulmak için şunları yapın.

      1. Bilgisayarı Adwcleaner ile taratın.
        Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?
      2. Malwarebytes anti-malware ile tarayın.
        MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır?

      Ayrıca yüklü olan programlarda Conduit, WebCake gibi bir yazılım varsa kaldırın.

      hakan hakan (15424)