rundll , zapsknolls.dll hatasiyla ilgili lutfen yardim..

Bilgisayari actigimda rundll , zapsknolls.dll hatasi veriyor bu durumu nasil duzeltebilirim? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

yncyldz yncyldz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar Bu Sorunun Çözümü için aşağıdaki Programi İndirin
    Dll Files Fixer 3

    Bunu Crackli sitelerden indirebilirsin örneğin Saglamindir.net

    gibi

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hüseyin arkadaşın sorunu dll dosyası dosyası eksikliğinden kaynaklanmıyor candan 7 yıl önce
    • aksine silinmesi gerekn bir dll dosyası var candan 7 yıl önce

    başlangıçta açılan dosya ve programları kapatmak için bu programı indirin burdan kurulumunu yapın zapsknolls.dll bu dosyayı bulun ve silin veya tikini kaldırın http://www.tamindir.com/quick-startup/

    veya başlat / görev zamanlayıcı /  zaman kitaplığına bakın burdada olabilir görevi sonlandırın

    candan candan (4301)