rundll32.exe - Bozuk Görüntü hatası

Bilgisayarı her açtığımda c:\progra~2\suppor~1\suppor~1.dll uygulaması Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. Program özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcınıza başvurun. hatası alıyorum.

rundll32.exe - Bozuk Görüntü hatası hatası nedir, rundll32.exe - Bozuk Görüntü hatası hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    rundll32.exe - Bozuk Görüntü hatası genelde antivirüs ile tarama sonrasında silinen bazı zararlı yazılımların kalıntılarından kaynaklanır.   c:\progra~2\suppor~1\suppor~1.dll uygulaması Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. hatasında bozuk veya hatalı olan uygulama size gösterilir.

    Örnekteki uygulama bir tür istenmeyen program olan Supporter programıdır.

    rundll32.exe - Bozuk Görüntü hatası'nın çözümü için

    1. C:\Program Files (x86)\Supporter klasörüne gidin
    2. Burada bulunan Supporter.dll dosyaını bulun ve silin.
    3. Çalıştıra regedit yazın ve enter tuşuna basın.
    4. Kayıt defterinde Supporter.dll dosyasını aratın ve bulduğunuz girdileri silin.

    Daha sonra başlangıçtaki programları kaldırın:

    Bilgisayar açıldığında çalışan uygulamaları kapatmak için:

    1. Başlatı tıklayın.
    2. Çalıştıra Msconfig yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Sistem yapılandırma yardımcı programı çalışacaktır.
    4. Başlangıç bölümünde tıklayın.
    5. Bu bölümde sadece antivirüs programı varsa onun işaretini kaldırmayın diğer tüm programların işaretini kaldırın.
    6. Eğer burada bildiğiniz ve ihtiyacınız olan bir program varsa onu işaretli bırakın.

    Gereksiz servisler nasıl kapatılır?

    1. Yine aynı şekilde çalıştıra Msconfig yazın
    2. Hizmetler sekmesini tıklayın.
    3. Alt bölümde bulunan Microsoft Hizmetlerini Gizle'yi işaretleyin.
    4. Geri kalan tüm servisleri kapatabilirsiniz. İşaretini kaldırarak yapabilirsiniz.

    Elbette yine bildiğiniz ve çalışmasını istediğiniz servisleri açık bırakabilirsiniz.

    Yukarıdaki anlatılan uygulamayı sizde hata veren dll dosyası için kolayca yapabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)