Running this text template can potentially harm your computer. Do not run it if you obtained it from an untrusted source hatası

MYSQL Server'de kurduğum bir database'yi (Tablo'yu) Visual Studio'ya bağlayıp kaydet dediğimde bu hatayı veriyor

=Security Warning

Running this text template can potentially harm your computer. Do not run it if you obtained it from an untrusted source.

.......................................

Hatanın Resmi

Resmin Linki = http://hizliresim.com/6mAVYl

kutlugalp kutlugalp (136)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio'da Running this text template can potentially harm your computer. Do not run it if you obtained it from an untrusted source. uyarısı sadece bir hatırlatmadır. Bu kullandığınız template'in zararlı olduğu anlamına gelmez. Sadece indirdiğiniz kurduğunuz eklenti, şablonlara dikkat edin. Zararlı olabilirler anlamına geliyor.

    Normal internetten indirdiğiniz her dosya, uygulamada olduğu kadar risk vardır. O yüzdenbu uyarıyı  gözardı edebilirsin.

    Eğer Visual Studio'da Security Warning  uyarısını görmek istemiyorsan güvenlik uyarılarını kapatabilirsin.

    1. Viual Studio'yu açın.
    2. Tools Options... bölümüne gidin.
    3. Text Templating seçeneğine tıklayın.
    4. Daha sonra  Show Security Message değerini  False olarak ayarlayın.

    Bu ayardan sonra artık Visual Studio bu tür Security Waring ifadelerini karşınıza getirmez.

    alattin alattin (16984)