Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?

Malwarebytes kurmak istediğimde Runtime error 49:120 could not call proc hatası alıyorum. Malwarebytes Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes kurulumuda Runtime error 49:120 could not call proc hatası alıyorsanız çözüm için Malwarebytes'a ait serfikaları bilgisayardan silmeniz gerekecektir. Eğer Windows XP kullanıyorsanız yazımın en altına bakın. Bilgisayardaki Malwarebytes serfikalarını silmek için şu yolu izleyin:

    Malwarebytes Runtime error 49:120 could not call proc çözüm:

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte basın.
    2. Çalıştır penceresi ekrana gelecektir. Aç bölümüne şunu yazın certmgr.msc ve enter tuşuna basın.
    3. Serfikalar bölümünden Güvenilmeyen Sertifikaları bulun.
    4. Sertifikalar'ı tıklayın.
    5. Burada Malwarebytes ile başlayan sertifikaları bulun sağ tuşla tıklayın ve silin.
    6. Sertifikalar penceresini kapatın.
    7. Malwarebytes kurulumunu yeniden başlatın.

    Bu işlemden sonra Malwarebytes Runtime error 49:120 could not call proc hatası çözülecektir.

    Sorunun bir diğer kaynağı Temp klasörüne yazamamadır. Eğer hata devam ederse bu çözüme yorum olarak bunu bildirebilirsiniz.

    Eğer Windows XP kullanıyorsanız, Malwarebytes sizde sorun çıkartabilir. Bu durumda şu Malwarebytes özel sürümünü yüklemenizi öneririm: Malwarebytes - Windows XP, Windows Vista için indir

    Malwarebytes'ın Microsoft tarafından desteği kesilmiş işletim sistemlerinde düzgün çalışacağının bir garantisi yok. Şimdilik Windows XP ve Windows Vista için Malwarebytes 3.5 özel uyumlu sürümü mevcut ama ilerde bu da çalışmamaya başlayabilir.

    alattin alattin (16984)