Runtime error - Cannot import GETDATETIMESTRING

Arkadaşlar 2 adet oyun indirdim. Exe dosyalarını açınca böyle bir hata ile karşılaşıyorum:

Runtime error  - Cannot import GETDATETIMESTRING

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

  • Lütfen soru sorarken "Yardım", "Acil" gibi ifadeler kullanmayın. Bunun yerine daha fazla bilgi verin. Hangi oyunlar, crackli mi? Ücretsiz oyun mu? hakan 7 yıl önce
  • oyunlar crackli car mechanic 2015 ile ets 2 xazxaz10 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hata başlığından da anlaşılabileceği gibi muhtemelen Crack sorunu. İndirdiğiniz dosyalarda sorun var.

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce cevaplandı

  • başka bir oyunda da runtime error aliyorum ama farklı bir kod xazxaz10 7 yıl önce
  • Yine bu Rusça başlıkla mı? @xazxaz10 mavibilgisayar 7 yıl önce
  • aynen Rusça başlıklı xazxaz10 7 yıl önce
  • Başlık Rusça ise sorun yine Crack kaynaklı demektir. Oyunun Crack dosyasında sorun var anlayacağın. mavibilgisayar 7 yıl önce