Rusya server'i olan ücretsiz VPN var mı?

Kullanabileceğim ücretsiz bir VPN lazım Rusya için kullancağım bilenler yazsın

tahatuzel tahatuzel (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Operanın ücretsiz vpn i var bir dene istersen

    besiktasjk besiktasjk (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Psiphon deneyebilirsin.

      ybaskin34 ybaskin34 (1440)
      4 yıl önce cevaplandı

         Rusya için ücretsiz VPN'i muhtemelen oyun için kullanacaksın. Ücretsiz hiç bir VPN sana istediğin hızı sağlamaz. Oyun için istiyorsan VPN yazılımı satın alman lazım. Ücretsiz VPN'lerde sürünürsün. Hem de çoğu ücretsiz olmasına rağmen kotalıdır. Bu sende yavaşlamaya sebep olur. Hiç VPN olmadan girsen daha hızlı ve iyi ping elde edersin.

        hakan hakan (15424)