Ryzen3 1200 Turbo 3.40 GhZ 1050 ti ekran kartı Bilgisayar

merhabalar

Bir Oyun bilgisayarı alıcam Bu Bana uygun görünüyor GÜzelmi  Şu Oyunları Açarmı

GTA V

NFS

LFS

WOLFTEAM

ZULA

Sniper Ghost Warrior

Sniper Elite

Car Mechanic Simulator

The Long Dark

Ryzen 3 1200 işlemcisi var 8 GB ram ı Var çok iyi görünüyor Artık açıklama size kalmış PC bana uygunmu

@ismailsarp

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kardeş tamam açar ama sana tavsiyem kendin topla 200-300 TL cebinde kalır ayrıca sen bana istediklerini ve bütçeni söyle yardım edeyim istersen

    kral1452 kral1452 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bir önceki konunda intel tabanlı sistem ücreti ile bunun ücreti ne kadar ? Intel tabanlı bilgisayar oyunlar için daha iyi olacaktır.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Söylediğiniz i5 7500 konusundaki ekran kartını değiştirerek önceki i3 7100 konusundaki ekran kartını alın. i5 7500 konusundaki gücü az da olsa kırpılmış. @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce
      • oyun için intel almanız daha performanslı olacaktır. bu konuda değil ilk attığınız teknobiyotikte satılan i3 7100 bilgisayarını alın bana kalırsa https://uzmanim.net/soru/intel-kaby-lake-i3-7100-3-9-islemcili-oyun-bilgisayar/81740#a81741 bu konunuzdaki. @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce