S3 mini açılış ekranında kalıyor

Telefonu akşam sağlam bir şekilde koydum, sabah kalktığımda açmaya çalıştım fakat hiçbir tepki vermedi. Bataryayı çıkarıp 4-5 saat beklettim. Sonrasında açmaya çalışınca model yazan ekran geliyor birazcık bekletiyor ve reset atıyor. Bazen model yazan ekran geçiyor mavi samsung logosu az bişey görünüp resetliyor. Sammobile sitesinden yeni rom indirip odinle yükledim fakat düzelmedi. Wipe dosyası bulup odinle yükledim yine düzelmedi. Param yükle düzelir demişler yükledim fakat nafile. Yine düzelmedi. Şarja takınca şarj olduğu gözüküyor. Şarjda iken download moda ve recovery moda girmiyor. Şarjdan çekince download moda girebiliyorum fakat recovery moda giremiyorum.

Yardım eden, etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

hasanalpcan hasanalpcan (33)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bendede aynı sorun olmuştu format attım

    root atmaya filan uğraşmışmıydın

    pdr50 pdr50 (15)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Daha önce custom rom yüklemiştim. 1 yıla yakın kullandım. Sonra geri stock rom yükledim. 4-5 aydır kullanıyorum. 1-2 hafta önce root attım. Onunla alakalı olabilir belki hasanalpcan 7 yıl önce
    • bendede dün aynı sorun oldu internetten yazılımı indirip flahtool programı ile yeniden rootladım düzeldi pdr50 7 yıl önce
    • Adım adım anlatır mısınız? Link varsa birde çok işe yarar. hasanalpcan 7 yıl önce
    • link var bende ama pıranha zen için sen s3mini yazılımını indir ben link atıyım. pdr50 7 yıl önce
    • face varmı pdr50 7 yıl önce
    • https://www.facebook.com/4444Hasan4444 hasanalpcan 7 yıl önce