S3 telefon açılmıyor

samsung S3 telefon da sadece samsung logosu yanıp sönüyor fakat telefon açılmıyor....acaba telefondaki  resimler , sms ler , whatsaptaki sms ler gibi veriler kaybedilmeden telefon tamir edilerbilirimi? ....tavsiye edeceğiniz tamir servisi varmıdır ?..teşekkür ederim

hsal hsal (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yetkili bir samsung servisi verileri kaybetmeden durumu çözebilir. Fakat  servislerin ilk yaptıkları cihazı sıfırlamayı denemek oluyor.  O sebepten servise bırakmadan telefon açın  (google üzerinden samsung telefon yetkili servis diye aratırsanız ulaşabilirsiniz) önce durumu izah edin sorun.

    Eğer veriler sizin için çok önemliyse bir veri kurtarma merkezine gidin. Yine google üzerinden veri kurtarma yazarsanız pek çok firmaya ulaşabilirsiniz. Sizin olduğunuz bir şehirdeki firmaya götürün.

    Veri kurtarma şirketlerinin maliyetleri yüksek oluyor. Bunu da unutmayın.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ederim ....maalesef bozuk telefonum bile çalındı ..bendeki şansa ne denir....

      hsal hsal (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Çok geçmiş olsun :( cemkara 7 yıl önce