s6000rmv.dll başlatmada sorun

Chicony USB 2.0 Camera sürücüsü kaldırmak isterken  aşağıdaki hatayı alıyorum.

Runll
s6000rmv.dll başlatmada sorun
s6000rmv.dll geçerli bir Win32 uygulaması değil.

s6000rmv.dll başlatmada sorun hatasının çözümü nedir?

askar askar (14)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elinde Chicony USB 2.0  sürücüsü varsa önce yeniden yüklemeyi dene. Yeniden yükleme bittiğinde Programlar ve özelliklere eğer bir uygulama ekliyorsa onu kaldırak, Chicony USB 2.0 sürücüsünü kaldırmayı dene.

    s6000rmv.dl dosyası Windows'a ait bir dosya değil. Doğrudan kamera sürücüsüne ait bir dosya gibi görünüyor.

    hakan hakan (15424)