Sabit batarya sökülürmü

Asus laptop bataryası sabit söküp pcyi direk sarj cihazı ile çalıştırma imkanı varmı yani bataryayı sökebilirmiyim

batuhan2002 batuhan2002 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olabilir ama eğer çok gerekmiyorsa sakın bunu deneme. Laptop'a olmadık zararlar verebilir, tasarruf edebileceğini zannederken tam tersine hesapta olmayan masraflarada girebilirsin. PC açıkken elektrikler gitti geldi, voltaj düştü yükseldi, düşün.. Türkiye burası.. Pil üzerinde kalsın ve sen yine prizde kullan, sana bir zararı olmaz. Tersine fayda sağlar, makineyi korumanın bir çeşit sigortası olur.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Haklısın teşekkür ederim batuhan2002 7 yıl önce
    • Sevindim ikna olduğuna :) temmuz 7 yıl önce