Sabitlenmiş tweetimi favlayan müstehcen hesaplar

Sabit tweetinizi veya en üstteki tweetinizi favlayan 0 takip 0takipçi çıplak resimler tweet atmış hesaplarla karşılaştınız mı? Ben kendi hesabım dışında bir hesapta daha gördüm. Benim sabitlenmiş tweetimi şu ana dek, tasvir ettiğim şekilde 6 hesap favladı, 2si bugün(artık günde 2 tane oldu!!) Eski sabiti de 5 hesap favlamıştı.Sabit tweetimi silip başka bi tane sabitleyince ona da bulaşıyolar.

Bunların uygulamadan bulaştığını düşünmüyorum. (Bunun olmaya başladığı tarihlere yakın tüm uygulamaları sildim.Diğer -eski tarihli -uygulamalar sık sık kullandığım uygulamalar diye silmiyorum. Devam ediyorlar..)

Nerden bulaşıyor olabilirler ve nasıl kurtulabilirim?? Şu ana kadar favlayanları da silmem mümkün mü?

  • Örnek hesap: https://twitter.com/scottyMProMusic ( diğer favlayanlar arasında en az müstehcen bu :/ Sorun olursa silerim)
misty misty (556)
7 yıl önce sordu

  • güncel misty 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Herhangi birisi size Panellerden atıyor olabilir.
Favlayanları silmeniz mümkün değil.
Twitter hesabınızı kilitleyerek,Hesabınızın nickini değiştirerek yada Yeni bir hesap açarak çözüme kavuşabilirsiniz.

theriskoftime theriskoftime (39)
7 yıl önce cevaplandı

    Birinin panellerden atması nasıl oluyor?

    misty misty (556)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Website üzerinden oluyor, size bot yani balon hesaplardan rt,fav ve takipçi atabiliyor. theriskoftime 7 yıl önce
    • Website üzerinden olmazsa Programlar üzerindende atabiliyor. theriskoftime 7 yıl önce
    • Biri bana kasıtlı olarak mı gönderiyor yoksa rastgele seçtikleri bir hesap mıyım? misty 7 yıl önce
    • Bundan sonra fav atmalarını engellemek için yapabileceğim bir şey var mı? misty 7 yıl önce