sadece basit 2 sayfa yapmam gerek

adobe dreamveawer hakkında 2 basit sayfa yapmam gerek  hangi sürümünü indirmem gerek?

skyblue skyblue (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Adobe Dreamweaver CS5 veya CS6 sürümleri rahatlıkla işinizi görebilir.

    ergin ergin (2539)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim . skyblue 10 yıl önce

    Adobe Dreamweaver CC sürümü mevcut fakat cloud ortamında çalışıyor.

    Dreamweaver CC, tüm ekran boyutları için projeler tasarlamanızı, geliştirmenizi ve yayınlamanızı sağlayan sağlam ve entegre bir çözüm sunan sektörde önde gelen web aracıdır. Yeni CSS Designer, Adobe® Edge Web Fonts (Adobe Typekit® tarafından sunulur), jQuery kullanıcı arabirimi widget'ları, daha kolay HTML5 ses ve video ekleme ve geliştirilmiş Akıcı Izgara Arabirimi gibi yeni özellikler sayesinde web tasarımcıları ve geliştiricileri web ve mobil içeriklerini hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde oluşturabilirler.

    Ücretsiz Creative Cloud üyeliği ile Dreamweaver CC'nin ve Creative Cloud'daki diğer uygulamaların 30 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Tam üyeliğe geçiş yaptığınızda tüm Creative Cloud uygulamalarının tam sürümünü indirebilirsiniz.

    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

      adobe dreamveawer ile neler yapabiliriz peki?

      skyblue skyblue (28)
      10 yıl önce cevaplandı

      • skyblue, uzmanim.net'in kullanım koşulları, nasıl kullanılması gerektiği hakkımız bölmünde yazıyor. Lütfen detaylı olarak oku. Aksi takdirde, Ip adresin üzerinden seni engellemek zorunda kalacağız. Bu tür ara soruları,"sorunun içine veya altına yorum" olarak yazmalısın. Sorunun yanında "düzenle" linki var sorunu oradan düzenleyebilirsin. alattin 10 yıl önce

      -1

      peki adobe dreamweaver CS5 den örnek bir sayfa yapabilirmisin ?

      besiktas besiktas (28)
      10 yıl önce cevaplandı

      • sadece cevap yazabilirsin bu tür açıklamaları yorum olarak yazın. ergin 10 yıl önce