Sadece belirlediğim kişiler arayabilsin

Android te arama engelleme özelliği var. Biliyorum. Ancak isteğimi tam olarak karşılayan bir özelliği yok.
Yapmak istediğim sadece belirlediğim kişiler arayabilsin.
"Arayarak bulabilirsin" tarzı bi yanıt değil de, uygulama yada herhangi bir yöntem önerirseniz daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

lost lost (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Blacklist Plus uygulaması işinizi görür. Google Play üzerinden, buradan Blacklist Plust uygulamasını indirebilirsiniz.

    Uygulamanın içinde Whitelist var. Beyaz listeye aramasına izin verdiğiniz kişileri ekleyin. Block modu olarak da All except the whitelist seçeneğini seçin. Böylelikle sadece Whitelist içindeki kullanıcılar arayabilir.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      Söylemek istediğiniz senaryo olursa bana kalırsa biraz mantıksız olacak.Nedeni ne gelirsek eğer siz sadece sizin belirleyebileceğiniz numaralardan arama alınmasını isterseniz, aslında önemli olan ancak size ulaşamayan numalar sayısı bir hayli fazla olacak.

      Numaranızı birinden alan ve sizden yardım isteyen birisi arayamayacak.

      Banka, İş, farklı yerlerden gelen numaralar da listede olmadığından engellenmiş olacak.

      Bu açıdan sizin istenmeyen numaraları elle eklemeniz daha mantıklı gibi gözüküyor.

      Bence bu yönü de düşünmelisiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

        Fikirleriniz için teşekkür ederim.

        lost lost (11)