Sadece cihazın seslerini kaydedecek program arıyorum (6.0)

Arkadaşlar sadece, cihazın sesini kaydetmesini istiyorum benim sesimi değil oyunların sesini falan..

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • Hangi platform için soruyorsunuz bunu? Android, iOS, Windows..? omercik 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Eğer oyunun arabiriminde ses kayıt ayarları varsa oradan ayarlayıp başlatabilirsin.

Veya alttaki program vasıtasıyla bunu yapabilirsin:

Streaming Audio Recorder (tıkla)

Not: Kullanım kısıtlı deneme sürümüdür, etkinleştirme için kayıt olmak gereklidir.

Apowersoft tarafından geliştirilen bu yazılım, hem sistem sesi hem de mikrofon gibi harici kaynaklardan yüksek kalitede ses kaydetmeyi destekleyen tüm ihtiyaçlara tek adresten cevap veren bir programdır. Windows 10 ile uyumlu olmasının dışında, her kullanıcının cidden keyfini süreceği birçok farklı özelliklerle doludur. Dahili dönüştürücü ile birlikte gelir, video web sitelerinden müzik indirebilir, ses dosyalarını düzenleyebilir ve binlerce radyo istasyonuna ev sahipliği yapar.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    @temmuz @farurhenho abilerim android için :(

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Benim bildiğim sadece sistem seslerini kaydeden bir uygulama yok. Kullandığın ekran kayıt aracında bu özellik varsa vardır, yoksa yoktur. Ses çıkarmamayı denesen nasıl olur peki? @temmuz2004 omercik 6 yıl önce