Sadece Oyun Oynarken Bilgisayar Kendi kendine Alta alıyor (CMD Hemen Açılıp Kapanıyor)

Lol oynuyorum . bilgisyar 1-2 sn liğine açılıp oyun alta alınıyor

oynayamıorum virüslere baktığımda da bilgsayarda virüs gözükmüyor

hgamer hgamer (3)
7 yıl önce sordu

  • Başından berimi öyle yoksa yenimi başladı bu problem? temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Eğer problem önceden yoktuda sonradan ortaya çıktıysa PC'yi problem öncesi bir zamana/sistem geri yükleme noktasına geri alabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    Sorun virüs olmayabilir ama bir progam önceliği almaya çalışıyor olabilir. Yani oyun açıkken sende çalışan bir program uyarı veriyor, aktif hale geliyor olabilir. Oyuna başlamadan önce açık olan tüm programları kapatmanı öneririm.

    Bir de sorun ekran çözünürlüğünden kaynaklı olabilir.  Farklı ekran çözümürlüklerinde sırası ile deneyebilirsin. Ekran çözünürlüğünü değiştirip oyunu aç, sorun devam ediyorsa başka bir çözünürlüğe geç.

    hakan hakan (15424)