Safetynut Manager bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor hatası

Safetynut Manager bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor bu durumdan dolayı özür dileriz.

Bilgisayarı her aştığımda karşıma bu hata geliyor. Sorunu gönder veya gönderme desemde bir şey değişmiyor.

Safetynut Manager Hatası her bilgisayarı açtığımda karşıma geliyor.

Safetynut Manager hatasının çözümü nedir?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınıza  potansiyel istenmeyen yazılım kurulmuş.Safetynut, PUP yani potansiyel istenmeyen yazılım demektir.

    Safetynut Toolbar yani bir araç barı ile birlikte gelir. Bu toolbar eklentisi tarayıcınızın performansını azaltır. Bu sebepten bilgisayarınızı reklam yazılımlarına ve potansiyel olarak istenmeyen yazılımlara karşı taramalısınız.

    Safetynut Manager bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor hatasının sebebi bilgisayarınızın açılışta SafetyNut programını çalıştırmayı denemesi ve bu esnada oluşan bir hata.

    Safetynut Manager hatasının çözümü için SafetyNut programını bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. Pek çpk antivirüs yazılımı SafetyNut virüs olarak tanımasada zararlı yazılım olarak tespit edecektir.

    SafetyNut nedir? SafetyNut nasıl kaldırılır? linkinde Safetynut istenmeyen yazılımını nasıl kaldırır ve temizlersiniz anlatılıyor. Linkte anlatılanları aşama aşama yapın. Böylelikle virüs ve diğer zararlılar da temizlenecektir.

    murat murat (12492)