Sağ alt köşedeki internet ikonu kayboldu.

XPSP3 kullanıyorum.Sağ alt köşedeki "internet ikonu" ve "gizli simgeleri göster ok işareti" kayboldu.Nasıl geri getirebilirim.

dundareskin dundareskin (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev çubuğunda bulunan ağ simgenizi geri getirmek için yapmanız gereken şunlar:

    1. Başlat'a sağ tıklayın ve Çalıştır'a girin.
    2. Açılan çalıştır penceresine cmd.exe yazın, tamam butonuna tıklayın.
    3. Aşağıdaki komutları sırasıyla yazın.
      regsvr32 netshell.dll
      regsvr32 netcfgx.dll
      regsvr32 netman.dll
    4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Görev çubuğunda bulunan ağ simgenizi kontrol edin.
    damlakoc damlakoc (1391)