Sağ tık menüsü çok geniş açılıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Sağ tık menüsü abi bende geniş açılıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

kullanici746184 kullanici746184 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sadece taş tık menüsünde mi sorun var? Diğer görseller de de sorun olabilir mi?

    Öncelikle şunu dene:

    Masaüstünde sağ tuşla tıkla ve açılan menüden Görüntü Ayarlarını seç.

    Daha sonra Görüntü Ayarları pencereside Ölçek seçeneğini bul ve bunu %100 yap ya da bir kaç deneme yap.  Hangisi istediğin boyuta getiriyora o seçenek kalsın. Bir de soruna mümkünse ekran görüntüsü ekle ki nasıl görüntüğini tam olarak anlayalım.

    murat murat (12492)