Sağ tıkla çıkan Araçlar sekmesi nasıl kaldırılır?

MasaüstundM sağ tık yapınca araçlar sekmesi çıkıyor .

Tıklayınca uygulama bukunamadi Explorer hatası veriyor. O sekmeyi nasıl kaldirsbilirik ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

  • Araçlar derken? ilkaybaki 4 yıl önce
  • Hani şu sağ tık yapınca görüntü ayarları kişiselleştir falan çıkıyor ya oraya araçlar sekmesi eklendi jackrudolphgs 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

kayıt defterinden anahtar değerleri silinmiş olabilir sağ tıklama menüsü vereceğim reg dosyası çalıştırın düzelmesi gerekir

reg dosyası

candan candan (4301)
4 yıl önce cevaplandı

    Dediğini yaptım hala aynı hatayı veriyor

    jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bir önceki soruya yazdığın cevabı gördüm. Programdan dolayı gelmiş. Tavsiyem yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup ondan devam et. Yeni oluşturduğun hesapta o gereksiz sekme olmayacak.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Onu nasıl oluşturacağım. jackrudolphgs 4 yıl önce
      • Aslında o sekme ile sorunum yok. Ama tıkladığım zaman uygulama bulunamadı yazıyor üstte de Explorer exe yazıyor. Çözemedim gitti jackrudolphgs 4 yıl önce