Sağdan gelen ses sola,soldan gelen ses sağ kulaklığa geliyor

Arkadaşlar apple headphone kulağklığım var jak girişi bozulmuştu sağdan ses gelmiyordu elektronikçiye gittim abi güzelce yaptı başka jak taktı falan ama yanlışlıkla sağ sol kablosunu ters bağlamış jak'a ve sağdan gelen ses sol kulağa,soldan gelen ses sağ kulağa gidiyor geri gitmek uzun sürer fln bunu bilgisayar üzerinden ayarlıyacağım bir program var mı?

kullanici968626 kullanici968626 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    stereo müzik dinlerken VLC Media Player'de böyle bir özellik var:

    Yukarıdaki Menüden;

    Ses > Çift Kanal Tipi > Ters Çift Kanal 'ı seçersen istediğin şekilde olur.

    muvel muvel (332)