saglamindir.net sitesi güvenilir mi?

Sağlam indir sitesi nasıl bir site oyun indirmeyi düşünüyorum µTorrent aracılığı ile saglamindir.net güvenilir mi?

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

  • Sağlam İndir Sitesi Güvenilir. Tam 2 Yıldır Program Oyun Gibi Şeyleri O Siteden Uygulama İndiriyorum. Dediğim Gibi Gönül Rahatlığıyla İndirebilirsin thekkhatil 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

eğerki bedava bir  oyun indirecekseniz hiç bir site güvenli değildir

güvenli site soruyorsanız gezginler veya tam indir

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • bu site cracklı ir site candan 7 yıl önce
  • o sebepten güvenilmez candan 7 yıl önce

-1

Tam sürüm,  crackli yani, korsan indirme sitelerinin hiç birine güvenilir diyemem. Bu siteler her zaman virüs, truva atı, reklam yazılımı gibi zararlıları indirilen programların içine gömebilirler.

Bu tür sitelerden indirme yapacaksanız bu tür riskleri göze alın. Kurulum öncesinde ve sonrasında antivirüs programı ile tarama yapın.

Yine bilgisayarınızda Facebook, Twitter gibi sitelerin parolalarını saklamayın.

cemkara cemkara (4215)