Sahibi tarafından iptal edilen bir Facebook sayfası yeniden açılabilir mi?

Sahibi  tarafından  iptal  edilen  bir  Facebook   sayfası yeniden  açılabilir mi?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfanız kapatıldıysa bunu tekrardan açtıramazsınız.  Muhtemelen kural ihlali yapılmış bir sayfadan söz ediyoruz. Facebook bu tür konularda kati kurallara sahiptir. Kapatılan sayfayı tekrar açmazlar.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hayır yanlış anlaşıldı , Hata bende eksik izah etmişim . Hatayı düzelttim . Sayfa sahibinin kendi isteğiyle kapatmış iptal edilen bir facebook sayfasını kastetmiştim mat7 7 yıl önce
    • kural ihlali yapmasanız da yapsanızda birşey farketmez kapatıldığı zaman bir hafta içinde tekrar açabilirsiniz bir haftayı geçtiği zaman @hakan beyin bahsettiği gibi bu tür konularda facebook çok katı kurallara sahiptir candan 7 yıl önce
    • Çok teşekkürler hakan bey ve candan hanım . mat7 7 yıl önce