sahibinden.com ininal kart kullanabilirmiyim ?

Merhaba sahibinden.com'Da olan GeT(Güvenli e-ticaret) koruması ile alışveriş yapacağım ama ininal kart kabul ediyormu bilmiyorum.Mağlum ininal kart'a para aktarınca geri çekilmiyor.

@toprak34

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    O Bence Satıcıya Göre Değişir .

    O Kişinin Banka Heasbına İnnial'den Aktarıyımmı ? Diye Sorarsın. Kabul Ederse Aktarırsın.

    0138adana 0138adana (54)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yok öyle değil GeT ile ürün satan satıcılar GeT adında bir güvence kullanıyor alıcı memnuniyeti için bu videoyu izleyerek anlayabilirsin. https://www.sahibinden.com/guvenli-e-ticaret combine 6 yıl önce

    onu satıcıyla iletişime girerek öğrenebilirsin telefon numarasını ara yada mesaj at mastercardla ödeme alıp almadıklarını sor genelde alırlar

    gassaray123 gassaray123 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      İninal kart, mastercard olduğu için sitede mastercard desteği varsa elbette kullanabilirsin. İninal kart A101'de, Şok marketlerde bile geçiyor. Sahibinden 'de mi geçmesin :))

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

      • İnşallah abi yoksa 0 almam gerek malum para çekilmiyor :D combine 6 yıl önce