saHook.dll hatası

saHook.dll hatası alıyorum. saHook.dll  hatası aşağıdaki gibi:

c:/PROGRA-2/mcafee/SITEAD-1/saHook.dll başlatmada sorun

c:/PROGRA-2/mcafee/SITEAD-1/saHook.dll geçerli bir win32 uygulaması değil

saHook.dll hatasının çözümü nedir?

erhane erhane (3)
8 yıl önce sordu

  • arkadaslar lütfen yardım erhane 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

sahook.dll nedir?

sahook.dll dosyası McAfee SiteAdvisor programına ait bir dosyadır. McAfee SiteAdvisor programı web sitelerinin güvenlik derecelerini görüntüleyen ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

Bilgisayarınıza McAfee SiteAdvisor yüklüyse web sitelerinde, sitenin güvenilirliğini gösteren yıldızlar görüntülenir.

sahook.dll  dosyası C:\Program Files\McAfee\SiteAdvisor\ yolu altında bulunur.

saHook.dll hatasını nasıl çözerim?

Bilgisayarınızda McAfee SiteAdvisor  yüklüyse kaldırabilirsiniz. Programı kaldırdığınızda sorun çözülecektir.

Yüklü değilse bir şekilde hasar görmüş demektir

SiteAdvisor yazılımı linkinden McAfee SiteAdvisor programını yükleyin. Sonra tekrardan kaldırın. Sorun düzelecektir.

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce cevaplandı

  • Yardımcı oldunuz. Teşekkürler erhane 8 yıl önce

-2

saHook.dll sorununu yeni üretilen asHook.dll adlı dll ile sorunlarını tamamen çözebileceğini düşünüyorum. İyi günler. İsmim recep ersen kütük

ersene ersene (-3)