Sahte Facebook hesabı nasıl kapanır?

Sahte Facebook hesabı nasıl kapatılır?

Facebook

kullanici278268 kullanici278268 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      @mlekesizzz hatalı link vermiş. O link normal hesap kapatmak için.

      Facebook'ta sahte bir hesabı sen kapatamazsın ama bunu raporlayabilirsin. Facebook gerekli incelemeleri yapar ve hesap sahte bulunursa hesabı kendi kapatır.

      Sahte Facebook hesabını raporlamak için;

      1. Sahte Hesabın profiline git.
      2. Daha sonra üç noktaya tıkla
        facebook sahte profil silme
      3. Find support or report profile seç.
      4. Report bölümünden Fake Account seç.
      5. Report Confirmation sayfasında "I believe that this goes against Facebook's Community Standards" işaretle.
      6. Report'a tıkla.

      Raporlama işlemi bitti. Facebook artık bu hesabı incelemeye alacaktır.

      murat murat (12492)