Sahte numara nasıl alınır?

WhatsApp, Facebook, Instagram ve genel olarak sosyal medyada kullanmak için sahte numara almak istiyorum nasıl alabilirim?

Sahte numara en kolay yoldan nasıl alınır?

En iyi sahte numara alma programı hangisidir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sahte numara almak aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Bu yazıda size adım adım sahte amerika numarası nasıl alabileceğinizi kendi yöntemimle anlatacağım.

    Sahte numara nasıl alınır? Gerekenler nelerdir?

    Benim kullandığım ve bu yazıyı yazdığım günlerde bile hala çalışan sahte numara alma uygulaması TextNow. Bu uygulama bana göre en iyisi diyebilirim. Şimdi burada TextNow uygulamasından faydalanacağız.

    Aşama 1: TextNow uygulamasını indirme

    TextNow uygulaması illegal değil, öyle ki Play Store'da bile var. Ama maalesef "bu öğe ülkenizde kullanılamıyor" hatası verdiği için Türkiye'de TextNow'u Play Store'dan indiremiyoruz. Bu nedenle telefonumuza APK olarak kuracağız. Şimdi kurulumu yapalım.

    1. Adım: Buradan TextNow APK indirme sayfasına gidin.

    2. Adım: Açılan sayfadaki "Download APK" butonuna tıklayarak apk dosyasını indirmeyi başlatın.

    APK dosyası indikten sonra normal bir şekilde kurulumu yapıyorsunuz TextNow yüklenmiş oluyor.

    Aşama 2: TextNow ile sahte numara alma

    Şimdi 1 tane e-postaya ihtiyacınız var. Ama bu e-posta sadece TextNow uygulamasında açacağınız hesabı doğrulamak için gerekiyor.

    1. Adım: TextNow uygulamasını açın ve ilk ekrandaki "Sign up" butonuna dokunun.

    2. Adım: Gelen bölüme mail adresi ve şifre yazın, ardından "Create Account" butonuna dokunun.

    • Not 1: Şöyle bir bilgi vermek istiyorum, TextNow uygulaması mail adresinin doğrulamasını şart koşmuyor. Yani oraya yazacağınız maili kafadan da atabilirsiniz. Ama kafadan atacak olsanız bile "salkjsalkas" gibi random atmak yerine düzgün bir mail yazmanızı tavsiye ediyorum.
    • Not 2: Eğer "An error occurred" hatası alırsanız, mail adresinin sonuna @gmail.co.uk yazın. Normalde @gmail.com yazıyoruz ya, bazen hata veriyor bu durumda @gmail.co.uk yazabilirsiniz. Ya da @yandex.com yazın. Yani o mail adresinin uzantısını değiştirin.
      Örneğin kafadan atacak olsanız dahi şöyle bir mail yazmanız hata alma ihtimalinizi düşürür: ahmettrk@gmail.co.uk

    3. Adım: Bir sonraki aşamada "Verify Your Account" uyarısıyla karşılaşacaksınız. Burada küçük bir robot doğrulaması yapmanız gerekecek. Continue butonuna dokunun ve istendiğinde doğrulamayı yapın.

    4. Adım: "Robot olmadığınız doğrulanıyor" bölümünü geçtikten sonra TextNow ile mesaj gönderme ve almayı ayarlayabilirsiniz isterseniz. Ama sahte numara almak için buna gerek yok. "Set up TextNow..." kısmını "Not Now" diyerek atlayabilirsiniz.

    5. Adım: Bir sonraki aşamayı "Don't use location" diyerek geçin.

    6. Adım: Şimdi "Choose a phone number" bölümüne geldiniz, işte asıl önemli nokta burası. Burada istenen alana Amerika'nın telefon kodlarından birini yazacaksınız, ve size ona göre numara verecek. İstediğiniz telefon kodunu yazın ve Continue butonuna dokunun.

    Bazı ABD telefon kodları:

    • Colorado: 303, 719, 720, 970
    • New Jersey: 201, 551, 609, 732, 848, 856, 862, 908, 973

    Ben örnek olarak 303 telefon kodunu seçiyorum.

    7. Adım: Bir sonraki aşamada TextNow uygulaması size bazı numaralar önerecek. Bunlardan istediğinizi seçin ve tekrar Continue butonuna dokunun.

    Bütün işlemler bu kadar. Artık TextNow uygulaması ile sahte numara başarıyla aldınız.

    Artık bu numarayı kullanabilirsiniz. Örneğin WhatsApp'ta numara bölümüne aldığınız numarayı yazdığınızda onay kodu TextNow uygulamasına gelir. Onay kodu gelmezse WhatsApp'tan "beni ara"ya tıklarsınız ve yine TextNow uygulamasına çağrı gelir. Yani özetle TextNow uygulaması sizin ikinci bir SIM kartınız gibi oldu diyebiliriz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Videosunu çekmek lazım. İyiymiş bu olay. hakan 5 yıl önce
    • Videosu yakındır, kim bilir belki yarından da yakın :) @hakan omercik 5 yıl önce
    • Sağol @farurhenho ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho Hala "An error occurred" hatası alıyorum. E-postam doğru. toprak34 5 yıl önce
    • Uygulama verilerini temizle, ardından VPN açıp bir de öyle yap bakalım Toprak @toprak34 omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho Hala aynı hatayı veriyor toprak34 5 yıl önce
    • Android sürümünü ve telefonun modelini söyler misin araştıracağım bunu @toprak34 omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho Memu kullanıyorum toprak34 5 yıl önce
    • İOS cihazlar için nasıl yapılabilir bu durum ? ybaskin34 4 yıl önce

    play store dışında uyg. yüklemeyin apk imzaları farklı sahte numara almak için internet sayfaları var ama bulması biraz zor yasadışı işlerde kullanılmasın diye kapatılıyor

    ayrıca windows 8/10 için uygulaması da var https://www.microsoft.com/en-us/store/p/textnow-unlimited-texts-calls/9n43spjlcxcv adresinden indirilebilir

    oscil oscil (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • APK imzası nedir dostum? Mesela buradaki TextNow'un asıl olması gereken APK imzası nedir? Play Store dışındaki APK imzası nedir ve arasındaki fark nedir? Ne olmalıdır, ne olmamalıdır? Bizi biraz aydınlatır mısın? omercik 4 yıl önce