sahte windows 7'yi windows 10'a microsoftun kndi sitesinden yükselttim.CMD'ye komut yazıp baktım orijinal gözüküyor.

AMA GOOGLE'DA ÜRÜN ANAHTARIMI ARATTIĞIMDA BİRÇOK KİŞİDE AYNI ÜRÜN ANAHTARINI GÖRDÜM HALA SAHTEMİ

nanertukam nanertukam (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crack hala geçerli demekki. Temiz format atın anca öyle gider.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sanırsam Windows 7 de kullandığın korsan lisans'ı microsoft orjinal olarak algılayıp Windows 10'da da kullanmış bu lisansı.

      Bilgisayarına temiz bir format atmanda fayda var fakat yine aynı lisans'ı kullana bilir bilgisayarın ama sen yine de format at.

      darkcrak darkcrak (5158)