Şaka Virüsü Yapma Kolay Yapım

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce sordu

      Toplam 1 Cevap

      Merabalar Şaka virüsü Yapımını Öğreticem kolay Yoldan aşağıdaki leri uygulayın

      _____________________________________________________________________

      1. ilk önce Yeni Metin Belgesi Açıyoruz
      2. içine en başa şu kodu yazıyoruz msgbox
      3. sonra bir boşluk bırakıp "  Buraya Metin Yazin ÖRN: Pc nize Virüs girmiştir  "   "" bunu yazdiktan sonra arasına metin yaziyorsunuz
      4. Sonra Boşluk Bırakıp , virgül koyup bidaha boşluk bırakıp şunu yazın VbInformation msgbox "...." , VbInformation
      5. Yazdıktan Sonra Boşluk bırakıp virgül , Koyun Sonra "Buraya Başlık Adı girin"   "" yazin ve arasına Bişeyler yazin örnek  : virüs Var
      6.
      7. Sonra Farklı kaydet diyip Dosya adının en sonuna .vbs yazıp kaydedin ve sonucu görün bunu yapi p internetten birisine gönderebilirsiniz
      8. TEŞEKKURLER
      huseyinking huseyinking (-50)