Sam veritabanı nedir ?

Olay görüntüleyicisi günlükler kısmında  Sam veritabanına yapılan uzaktan aramalar varsayılan güvenlik tanımlayıcısı kullanılarak kısıtlanıyor yazıyor neden böyle birşey çıkmış olabilir nedir bu ?

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SAM (Security Account Manager)  Güvenlik hesap yöneticisi.  Windows işletim sisteminde SAM Windows kullanıcı adı ve şifreleri tutan veritabanıdır. SAM kayıt defterinin bir parçasıdır ve HDD üzerinde saklanır. Olay görüntüleyiciden bir ekran görüntüsü koyarsan daha net bir cevap verebilirim

    hakan hakan (15409)