Samsung 860 Evo SSD Asus X550JK'da Az Performans mı Veriyor?

5 yıllık Asus X550jk laptopum için SSD almayı düşünüyorum. Samsung 860 Evo 500 GB almaya karar verdim. Fakat 860 Evo'nun Asus X550jk'da az performans verdiğini gördüm bir yerde. Konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Samsung 860 Evo'dan nasıl performans alırım?

muhammet60 muhammet60 (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O gördüğün yerin linkini atarmısın ? Öyle saçmalık yok, vaad ettiği hızlara ulaşıyor, kim demişse onu yalan söylemiş.

    250 GB 860 Evo vardı bende gerçekten performanslıydı ve vaat ettiği hıza ulaşıyor du, samsung bu işte başarılı bir donanım üreticisidir, SSD'de samsung'dan şaşmam.

    Vaad ettiği okuma hızı 550 MB/s, Yazma hızı 520 MB/s, evet sizde bu hızları alacaksınız, düşük performans verme durmuu gibi bir şey söz konusu olamaz. Seçiminizi beğendim.

    hydra hydra (3800)