Samsung A7 İçinde instagram var gibi

selamunaleykum arkadaşlar babam dün ikinci el a7 aldı bana ama içinde instagram var duruyor arama yeri var yani duvar kağıdının altında bu nedir yardımcı olursanız sevinirim.

andromobil andromobil (74)
3 yıl önce sordu

  • Ekran görüntüsü var mı acaba? Ekran görüntüsünü alıp bizimle paylaşır mısın? darkcrak 3 yıl önce
  • Bilmiyorum nasıl oluyor andromobil 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Fabrika ayarlarına döndürün, temiz temiz kullanın.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • öyle olurmu andromobil 3 yıl önce
  • İkinci elmiş, neden fabrika ayarlarına döndürmeyesiniz ki? @andromobil hydra 3 yıl önce
  • içinde tuş gibi şeyler instagramdaki yani ekranın altında kalıyor yansıma gibi beğenme ve keşfet yerleri var andromobil 3 yıl önce
  • Nedense A5'de de aynı sorunu yaşamıştım, Instagramın beğenme, keşfet tuşları alt tarafta ekrana yansıyordu çözümünü bulamadık, bizde sattık. Aynı marka, benzer modelde aynı sorun yaşanması tuhaf. @andromobil hydra 3 yıl önce
  • aynen buda öyle andromobil 3 yıl önce
  • Telefoncuya sordunuz mu? @andromobil neden böyle diye? hydra 3 yıl önce
  • alan ben değilim babam andromobil 3 yıl önce
  • oda sormamiş andromobil 3 yıl önce
  • Eğer kullanıma engel değilse kullanın derim. ben de bu şekildeydi telefoncuya sattım. Çözümü yok diye biliyorum panel arızası olabilir, hiç uğraşılmaya değmez. @andromobil bende ki kullanıma engel değildi ama yine de belli oluyordu. @andromobil hydra 3 yıl önce
  • kullanıma engel değil zaten catır cutur calışıyor andromobil 3 yıl önce
  • ahaha o zaman sorun yok :) @andromobil hydra 3 yıl önce
  • ya yok hocam benim içim rahat değil bide 900 tl andromobil 3 yıl önce
  • Geri görümeyi deneyin bence @andromobil hydra 3 yıl önce
  • Gerimi görürüm andromobil 3 yıl önce
  • Geri götürün. @andromobil hydra 3 yıl önce
  • adam normal bu felan dedi böyle kullanan dedi andromobil 3 yıl önce
  • Bunun neresi normal be arkadaş demedin mi? Bi' dee utanmadan normal olduğunu söylemiş. @andromobil hydra 3 yıl önce
  • ne bilim kardeşim cihaz zaten 1500 tl imiş 600 tl eksik verdik 900 tl tel ama sıfır fiyat 1500 andromobil 3 yıl önce
  • tamam teli değiştircem adama dedim telde başka hatalarda cıktı bide andromobil 3 yıl önce
  • A2 CORE ALDIM andromobil 3 yıl önce
  • İnşallah bunda da o sorun olmaz. @andromobil hydra 3 yıl önce
  • yok bunda o değilde pubg gibi bi oyun vardı ucakdan atlıyon rahatca oynanıyor andromobil 3 yıl önce