Samsung a70 hakkında neler diyebilirsiniz

3 bin liraya kadar bir telefon bakiyorum.

3.5 mm kulaklığı

Hafiza kartı desteği

OTG desteği olması benim için kriterler..

Bu paraya kadar en iyi tercihin a70 olduğunu duydum. Bu ne kadar doğru ? Bu telefonun kronik hataları var mıdır ? Aradığım özelliklerde bu paraya başka seçenekler nelerdir ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Samsung a70'ın özellikleri baktığım zaman 6 GB Ram var Çok çok iyi 6 GB RAM olması fakat CPU'ı da 2.00 ve bundan sonrası çöp yani 2.00 CPU'su olması 6GB RAM da çok kötü yani 6 GB ram'ın hiç bir önemi kalmıyor. Temel donanıma baktığım zaman bir çok özelliği iyi fakat bir tek CPU'su çok düşük :/ bana sorarsan o fiyata daha iyi telefonlar var.

    • Xiaomi Mi 8 SE telefonunu sana önere bilirim fakat tasarımını beğenir misin bilmiyorum bu yüzden bir kaç tane daha telefon ekledim
    • Xiaomi Mi 9 SE
      • Bazı sitelerde çok pahalı bazılarında da çok ucuz fakat ucuz olanlar da İthaltcı garantili yani sana sıkıntı çıkartır ithalatcı garantili telefonlar
    • Huawei P30 Lite
      • Kendi Yonga Setini kullanıyor yani huawei'nin ürettiği.

    2 tane Xiaomi yazdım fakat sana önerim Huawei alman çünkü huawei kendi işletim sistemini kurarsa diğer rakiplerine baya açık ara fark atacak

    Bunu nerden biliyorum: Apple kendi işletim sistemini kodladığı için yani yaptığı için 4 senelik de olsa telefonu hiç kasma ve donma sorunu olmuyor yani Huawei de kendi işletim sistemini bitirip kendi telefonlarına ekler ise Apple gibi bir telefon ola bilir

    Samsung a70 işimi görür mü?

    Oyun vs oynarsın fakat benim düşüncem CPU çok düşük olduğundan RAM'ın hiç bir önemi olmuyor CPU yüksek olsa ve RAM düşük olsa CPU'nun bir önemi olmuyor.

    Bu telefonu ala bilirsin fakat daha iyileri de var diye bilirim.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok iyi diyosun ama Huawei cihaz alırsam içinde YouTube olmayacakmış jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Huawei'de google'ı unut. @jackrudolphgs hydra 4 yıl önce
    • Huawei de yeni yazılımında belki youtube yüklü olarak gelmez fakat belki ek olarak yükleye biliriz @jackrudolphgs @hydra darkcrak 4 yıl önce
    • Ek olarak yükleneceğini sanmıyorum. hydra 4 yıl önce

    Benim önerim kesinlikle, Xiaomi Note 8 Pro:

    Belirtdiğin fiyat karşılığında en optimum telefon bu.

    Senin belirtiğin, kliterlerin hepsini karşılıyor (arkadaşların belirdiği bazı telefon karşılamıyor)

    Huawei'nin HarmonyOs'u çıkarması, bir kaç yıl alır.

    genius genius (190)
    4 yıl önce cevaplandı

      Xiaomi Redmi Note 8 Pro öneririm. Şuan kullanmaktayım ve gerçekten memnunum bir telefona 3000 TL Harcamak yerine F/P ürünlerini göz atmanı öneririm. Kamerası olsun, Performansı olsun, İşlemcisi olsun, RAM'i olsun gerçekten iyi Redmi Note 8 Pro.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Redmi note 8 pro yu ben de düşündüm fakat işlemcisi çabul bozuluyor ben bu sorunu arkadaşım çok yaşadı ve 2 kere telefonunu değiştiler şimdi yine vercek garantiye telefonunu ve parasını geri alcak tüketici haklarına verip darkcrak 4 yıl önce
      • Bende problem yok Babam'da aynısından kullanıyor hiçbir sorun yo. Redmi note 8 pro'yu şiddetle öneririm. hydra 4 yıl önce