Samsung ace j1 telefonum klozetin içine düştü ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar benim samsung ace j1 markalı cep telefonu saat 13:00 gibi klozetin içine düştü ekran açılıp gitti ve güç düğmesine basmadan önce, bataryası sim kart hafıza kartını çıkardım elimle ıslak olan yerleri sildim bataryayı taktım güç düğmesine bastım telefon açılırken titreşim sesi geliyor ekran gelmiyor titresim geliyordu önceden youtube kanalında bu videoyu izledim  https://youtu.be/gWWQ_R6qvpo aradan baya saat geçti ise yararmı

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce samsung pocket da aynısını yaşadım pirinçte bekletmek işe yaramıştı .

    Pirinçten sonra ilaçların,besin takviyelerinin  içinden çıkan nem tutucu kimyasalları kullanabilirsin. (paketi açmadan)

    Geçmiş olsun.

    mutecessis mutecessis (216)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İşe yararmı sizce @mutecessis gorele28 5 yıl önce
    • @gorele28 bende ekran yeniden gelmişti,bir süre daha sorunsuzca kullanmıştım umarım senin telefonundada işe yarar. mutecessis 5 yıl önce