Samsung batarya ömrü

İyi günler. Samsung kullanıcısıyım. Bu aralar sarjım çabuk bitiyor gibi geliyor bana. Neden olabilir acaba?Batarya ömrüne bakabileceğim uygulama site var mı?

muhammet34 muhammet34 (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Batary ömrünü harici programlarla/uygulamalarla belirleyemezsiniz, kalan ömrünü hesaplayamazsınız. Telefonunuzun modeli nedir ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hydra Samsung j6 plus muhammet34 4 yıl önce
    • ne zamandan beri kullanıyorsunuz @muhammet34 ? hydra 4 yıl önce
    • @hydra 1 yıl muhammet34 4 yıl önce
    • Bence normal, eğer çok fazla düşüyorsa bataaryayı değiştirebilirsin ama normal geldi bana. hydra 4 yıl önce