samsung bilgisayarın pil göstergesi hiç değişmiyor

pil göstergesine ne zaman baksam hep yüse yüz gösteriyor öncden şarzı çok az kaldığında uyarıda veriridi şimdi vermiyor lütfen yardım.

sefaxb sefaxb (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/hp-batarya-gostergesi-degismiyor/2350    Belki bu sana yardımcı olabilir.

    kenanftl kenanftl (98)
    9 yıl önce cevaplandı

    • verdiğiniz site hp ye göre anlatılmış bide batarya cakmaymıs benimki orjinal genede tesekürler sefaxb 9 yıl önce