Samsung C7 silinen resimleri geri getirme mümkün mü?

samsung c7 telefonuma bundan 5-6 ay önce formet attı bütün resimler ve videolarım gitti tekrar yüklenmesi mümkün mü

sevincf sevincf (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonun rootlu olması gerekiyor öncelikle. Rootlu değilse silinen dosyalar kurtarılamaz. Bu konuda bilginiz var mı?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      5-6 ay çok uzun  bir zaman. Formattan sonra resim video çektiyseniz silinen dosyaların geri gerilmesi çok düşük bir ihtimal. Telefonlar için silinen dosyaları geri getirme uygulamaları var ama bunların başarılı olabilmesi için, resim ve video silindikten sonra telefon üzerinde hiç bir işlem yapılmamış olması gerekir ya da çok az işlem yapılmış olması gerekir.

      işlemden kastım uygulama yüklemek, video çekmek, resim çekmek gibi. Çünkü bu işlemleri yaptıysanız bu veriler eski verilerinizin üzerine kaydedilir. Böyle olunca da eskileri geri getirmek mümkün olmaz.

      murat murat (12492)