Samsung cihazınızda virüs bulundu ve pile de bulaşmış ve hasar görmüş

Samsung  telefonda internette gezinirken  karşıma şu şekilde uyarı geliyor:

Samsung cihazınızda virüs bulundu ve pile de bulaşmış ve hasar görmüş

Pilinizi nasıl onaracaksınız:

Adım 1: Aşağıdaki düğmeye dokunun ve önerilen virüs silme uygulamasını Google Play Store'dan ücretsiz olarak kurunl.
Adım 2: Tüm virüsleri  ve pilinizi onarmak için uygulamayı çalıştırın.

Hemen Pil virüsünü sil.

Samsung cihazınızda virüs bulundu ve pile de bulaşmış ve hasar görmüş uyarısı nedir?

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung cihazınızda virüs bulundu ve pile de bulaşmış ve hasar görmüş uyarısı sahte bir uyarıdır.

    Kullanıcı kandırılarak Google Play üzerinden uygulama kurmaya yönlendirilmektedir.  Bu sebepten Samsung veya başka marka Android telefonda bu uyarıyı alırsanız dikkate almayın.

    Daha fazla bilgi için :

    Sistem uyarısı - Hemen pil virüsünü sil

    Pil virüsü nasıl temizlenir?

    linklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda zararlı yazılımlara karşı nasıl tarama yapmalısınız bu linklerde anlatılmıştır.

    hakan hakan (15424)