Samsung e-pop nedir?

Hardiskte yer kalmadığı için bazı programları kaldırıyorum. Denetim Masası > programlar ve özelliklerde E-POP adında bir program var. Yayımcı kısmında Samsung Electronics yazıyor.

Samsung e-pop nedir? Bilgisayardan kaldırsam sorun olur mu?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    E-POP samsung bilgisayarlarda ön yüklü gelen bir program.
    Samsung tarafından üretilen bilgisayarın modelini sol üst köşede gösteren
    teknik bir programdır.

    E-POP samsung logosu, bilgisayar modeli ve bazı teknik özelliklerini gösterir.

    E-POP bilgisayardan kaldırılabilir. Bu hiç bir sorununa yol açmaz.

    Bilgisayarın çalışması için gerekli bir program değildir.
    E-POP programını kaldırdığınızda bilgisayarda bir sorun olmaz.

    Fakat e-pop küçük bir program. Yaklaşık 7 MB civarında.

    Yani size fazla bir disk alanı kazandırmaz.

    hakan hakan (15424)