Samsung eski yazılımı nasıl geri yüklenir?

Samsung j7 2016 telefonuma dün yazılım geldi.Güncelledim. Telefon uygulamaları durdurma hatası vermeye başladı.Format atmak istemiyorum.Yazılımı geri yüklemek mümkün mü veya sorunun çözümü nedir. Ayarları sıfırladım. Değişmedi.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eski yazılımı geri yüklesen yine format atmış gibi olacaksın. Cihaz her halükarda sıfırlanacak. Arada hiçbir fark yok.

    Yazılım güncelleme sonrası böyle hatalar olabilir. Format atmak en mantıklısı.

    omercik omercik (9418)