Samsung Experience 10 apk nasıl indirilir?

Samsung Android 9 tabanlı Experience 10 apk dosyası çıkmış nasıl indirebilirim?

Samsung Experience 10 apk nereden indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Experience 10 launcher apk nasıl indirilir?

    XDA Developers, Samsung Experience 10 launcher apk dosyasını sitesinde indirilebilir olarak paylaştı. Eğer Android 8 ve üzerine sahip bir Samsung telefonunuz varsa Samsung Experience 10 apk dosyasını indirip kullanabilirsiniz.

    Samsung Experience 10 apk indirme linki: https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904013658

    Samsung Experience 10 launcher kurulumu:

    Samsung Experience 10 arayüzünü telefonunuza kuramayabilirsiniz. Çünkü hali hazırdaki Experience sürümünün paket adıyla Experience 10 apk dosyasının paket adı aynı olduğu için üzerine yazılmasına sistem izin vermez. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız telefonunuza App Cloner uygulamasını yükleyin ve Samsung Experience 10 apk dosyasını onunla klonlayıp öyle açın. Böylece paket adı değişir ve kurmaya çalıştığınızda sistemde herhangi bir çakışma olmaz.

    App Cloner uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.applisto.appcloner

    Samsung Experience 10 launcher hangi telefonlarda çalışır?

    XDA Developers aşağıdaki telefonlarda çalıştığını tespit etmiş:

    • Galaxy Note 9
    • Galaxy S9
    • Galaxy S9+
    • Galaxy Note 8
    • Galaxy S8
    • Galaxy S8+
    • Galaxy Note FE
    • Galaxy S7
    • Galaxy S7 Edge

    Samsung Experience 10 launcher yüklemeli miyim?

    Bana sorarsanız hiç gerek yok. Zaten uygulama resmi değil ayrıca daha yeni. İnternette biraz araştırdım telefonuna kurunca hata alanlar var. Launcher uygulamalarını hafife almamak lazım. Ben zamanında S3 Mini'de "launcher durduruldu" hatası aldığım için telefonumu sıfırlamak zorunda kalmıştım. Öyle bi anlık heves için daha tam olarak yayınlanmamış yazılımları kullanmanızı önermiyorum. Eğer memnunsanız kalsın. Zaten Samsung Experience 10 çıktığı zaman göreceğiz nasıl bir şey olduğunu.

    XDA-Developers sitesinde ana konuya buradan ulaşabilirsiniz: https://www.xda-developers.com/download-samsung-experience-10-launcher/

    omercik omercik (9418)