Samsung Formattan sonra hata

Samsung j5 telefonuma format attım uygulamalar yükleniyor kısmına geldi google hizmetler çerçevesi durduruldu diyor ve format olmuyor kapatıp açtım düzelmedi

timurdrk timurdrk (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ihtimal formattan sonra Google Play Hizmetleri uygulaması son sürümüne güncel olmadığı için böyle hatalar alıyorsunuz.

    Telefonunuzun Ayarlar kısmından Cihaz hakkında seçeneğine gelerek Android sürümünüzü öğrenebilirsiniz.

    Öğrendikten sonra, Google'a "Android x.x.x(android sürümünüz) ARM7 Google Play Services APK" yazıp güvenilir bir kaynaktan Google Play Hizmetleri'nin Samsung Galaxy J5 için çıkan son sürümünü indirebilirsiniz.

    İndirdikten sonra hata devam etmeyecektir.

    anonim6766 anonim6766 (11)