Samsung Galaxy A3 telefondaki silinen mesajlar nasıl kurtarılır?

Merhabalar. Çocuklar yanlışlıkla telefonumdaki bütün mesajları silmiş ve bn bunları geri yüklemek istıyorum. Android Data indirdım lakin benim telefonumun modeli seçeneklerde olmadığı için sonuca varamadım. Telefonum: Samsung Galaxy A3 2017

Mesajlarımı geri almam lazım, nasıl yapabiliriz? Şimdiden her şey için teşekkürler, kolay gelsın saygılar..

kullanici26282 kullanici26282 (1)