Samsung Galaxy A7 Wi-Fi bağlantı sorunu

Telefonum 10gün WiFi ağına bağlanabiliyorken 10gün bağlanmıyor kimlik denetimi hatası oluşuyor her yolu denedim telefon tamircileri parça değişmesi gerektiğini söylüyor ben de 10gün çalışıyor ya diyorum nasıl çalışıyor onlar da anlam veremedi telefonum samsung galaxy a7

erdemkn erdemkn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer sorunlar yüm telefonlarda olabiliyor. Ağı görmediğinde veya ağa bağlanamadığında daha önceden bağlandığın ağa dokunup "unut" yaptın mı? Bu genelde işe yarayan bir işlemdir. Özellikle kimlik hatası aldığın ağlarda.

    alattin alattin (16999)