Samsung galaxy j1 ace cep telefonunda wifi sorunu

Merhaba arkadaşlar ben daha öncede bu soruyu daha öncede açmıştım ama verilen cevap cözüm olmadı sorunum şu arkadaşlar benim samsung galaxy j1 ace android sistemli cep telefonum var ve sürekli wifi kopma sorunu yaşıyorum wifiye dokunup bağlı bulunduğum ağın üstüne gelip uzun dokunup ağı unut diyip wifi şifresini tekrar girip bağlanıyor 3-5 dakika sonra aynı sorunu yine yaşıyorum bunyn kalıcı çözümü varmı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba bu sorun benim eski bir yeni aldiğim tablettede vardı.15 sanıye falan bağlanıp tekrar bağlantıyı kesıyordu vallaha çok sinir bozucu bir durum hiçbirşeyde düzeltememiştim ama sana bazi önerilerim var

    Öncelikle Modemi resetlemeyi dene

    Modemi güncelle (firmware) youtubede videolari var :) eğer güncelse sakın dokunma

    Nasıl güncellerim?tıkla

    Video tıkla eğer hala telefonda olmuyor ise telefonda sorun vardır en yakın servise vermeni tavsiye ederim.ek ücret talep edebilirler.

    Bonus çözüm olarak

    Telefonundaki dosyalari yedek al ve sıfırlaa eğer olmazsa servise götür. Telefonunu bile değiştirmene sebep olabilir..

    Geçmiş olsun..

    temmuz2004 temmuz2004 (47)