Samsung galaxy j5 2016 modele sürüm 5.1 yükleme

Merhaba arkadaşlar benim kardeşimin telefonu bozulmuştu ve servisine gönderilmişti telefonun 8 gb kendi dahili hafıza yeri vardı servisine gitmeden önce android 5.1 sürümüydü Model numarası SM-J500J serviste android 6.1 surümüne geçilmiş ve telefona her hangi bir uygulama yükleyemiyor hata veriyor nasıl önceki sürüme geçebilirim googleden baktım bütün sürümler cıktı 5.1 sürümü 2 tane vardı hangisini indireceğimi bilemedim yardimcı olabilirmisiniz ve hangi programla yukleyebilirim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android 6.0 sürümü daha güncel ve daha iyidir aslında. Ben 6.0 da kalmasını tavsiye ederim. Telefonunu bir defa fabrika ayarlarına döndürsün.

    omercik omercik (9418)